Get Adobe Flash player

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
Data : 1 listopad 2018
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Data : 11 listopad 2018
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

SZKOŁA PODSTAWOWA W UWIELINACH

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 (wg dni tygodnia i godziny zajęć )                   O uczestnictwie dzieci w zajęciach decydują rodzice.

RODZAJ ZAJĘĆ

ADRESAT

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

SALA

 

NAUCZYCIEL

Zajęcia rozwijające umiejętności trzecioklasisty

Kl. 3A

poniedziałek

12:40-13:25

202

p. Agnieszka Cichecka

Koło języka angielskiego

Kl.5B,

Kl. 5

poniedziałek

12:40-13:25

s.6

p. Agnieszka Kruk

Zajęcia taneczno- muzyczne

Kl.1-3 SP

poniedziałek

12:40-13:25

Sala zabaw

p. Beata Ambroszko- Bielecka

Rusz głową – pamiętaj więcej

Kl. 3A, 4B, 4C

poniedziałek

12:40-13:25

s. 7 Gim.

p. Anna Radońska

Przygotowanie do Trzecioteścika

Kl. 3a

poniedziałek

12:40-13:25

s. 202

p. Agnieszka Cichecka

SKS

Kl. 3AG, 3BG

poniedziałek

12:40-13:25

s. gimnast.

p. Krzysztof Ratajczyk

Koło chemiczne

Kl.7A, 7B, 8A, 8B, 3AG, 3BG

 ( chłopcy )

poniedziałek

13:40-14:25

s.10 Gim.

p. Zenona Żeglicz- Dudkiewicz

Przygotowanie do egzaminu           z historii

Kl. 3AG, 3BG

poniedziałek

13:40-14:25

s. 8 Gim.

p. Monika Deluga

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

Kl. 7A, 7B- chłopcy         i kl. 6B

poniedziałek

( co 2 tygodnie)

13:40-14:25

do ustalenia

p. Jolanta Borula

Koło recytatorsko- czytelnicze

Kl. I B

poniedziałek

14.35-15.20

s. 203

p. Agnieszka Wójcik

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 6A, 6B

poniedziałek

14:35-15:20

s.14

p. Dariusz Badowski

SKS

Kl. 5A, 5B, 5C, 5D

poniedziałek

15:25-16:10

s. gimnast.

p. Mariusz Arak

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

Kl. 7A, 7B-dziewczętai kl.6A

wtorek

( co 2 tygodnie)

8:50-9:35

do ustalenia

p. Jolanta Borula

Zajęcia rozwijające umiejętności drugoklasisty

Kl.2C

wtorek

9:45-10:30

s.207

p. Agnieszka Strzyżewska

SKS

Kl. 1-3

wtorek

9:45-10:30

s. gimnast.

p. Krzysztof Ratajczyk

Koło teatralne

Kl. 1-3 SP

wtorek

12:40-13:25

s. 202

p. Agnieszka Cichecka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 4A, 4B gr.1

wtorek

12:40-13:25

s. 8 SP

p. Iwona Starczuk

Koło plastyczne

Kl. 1-3 SP

wtorek

12:40-13:25

s. 204

p. Magdalena Nowak

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Kl. 3A, 3B

środa

12:40-13:25

s. 201

p. Anita Mańkowska

Kulturalnie i zdrowo-zajęcia rekreacyjne

Kl. 2B

wtorek/

( weekend )

13:40-14:25

s. 206/ wyjazdy

p. Elwira Sztorc

Koło dziennikarskie

Kl. 4-8

wtorek

14:35-15:20

s. 6 SP

p. Mirosława Masłowska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

Kl. 5C, 5D

wtorek

14:35-15:20

s.6

p. Dorota Zając

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

Kl.3AG, 3BG

wtorek

15:25-16:10

s. 5 Gim.

p. Beata Dyrda

Koło informatyczne

Kl. 4-5

wtorek

15:25-16:10

s. 1 SP

p. Arkadiusz Pietrzak

SKS

Kl. 7A, 7B

wtorek

15:25-16:10

s. gimnast.

p. Mariusz Arak

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl.7-8

3AG, 3BG

 

wtorek

15:25-16:10

s.6 Gim.

p. Marta Śliwińska

Koło gier planszowych

Kl. 4-8

wtorek

16.00-16:45

świetlica

górna

p. Elżbieta Bela

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 8A

środa

8:00-8:45

s. 6 Gim.

p. Dariusz Badowski

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 8B

środa

8:50--9:35

s. 6 Gim.

p. Dariusz Badowski

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Kl. 2B

środa

9:45-10:30

s. 206

p. Beata Ambroszko- Bielecka

Koło krawieckie

chętni

Piątek

9:45-10:30

świetlica górna

p. Elżbieta Bela

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 5A, 5B

środa

12:40-13:25

s. 5 SP

p. Iwona Starczuk

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Kl. 2C

środa

11:40-12:25

s. 2015

p. Agnieszka Strzyżewska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

Kl. 5A, 5B

środa

12:40-13:25

s.

p. Dorota Zając

Przygotowanie do egzaminu           z fizyki

Kl. 3AG, 3BG

środa

13:40-14:25

s.10 Gim.

p. Elżbieta Kowalczyk

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego

Kl..4A

środa

13:40-14:25

s. 6 SP

p. Dorota Zając

SKS

Kl. 6A, 6B

środa

9:45-10.30

s. gimnast.

p. Agata Bereza

Kółko fotograficzno- filmowe KADR

Kl. 4A, 4B, 4C

środa

14:35-15:20

s.kompute-rowa SP

p. Marta Bucholc

SKS

Kl.4A,4B,4C

piątek

9:45-10:30

s. gimnast.

p. Agata Bereza

Koło gier planszowych

Kl. 1-3

środa

15:00-15.45

świetlica

górna

p. Elżbieta Bela

Przygotowanie do egzaminu z biologii

Kl. 3AG, 3BG

środa

15:25-16:10

s. 11Gim.

p. Justyna Połaska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Kl. 2A

czwartek

9:45-10:30

s. 205

p. Beata Ambroszko- Bielecka

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Kl. 1A, 1B, 1C

czwartek

12:40-13:25

s.203

p. Agnieszka Wójcik

Koło plastyczne

Kl. 1-3 SP

czwartek

12:40-13:25

s. 201

p. Anita Mańkowska

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 4C, 4B gr. 1

czwartek

12:40-13:25

s. 12 SP

p. Iwona Starczuk

Koło języka angielskiego

Kl. 5

czwartek

12.40-13.25

s.

P. Monika Stępień

SKS

Kl. 4A, 4B, 4C, 6A, 6B

Piątek 

09.45-10.30

s. gimnast.

p. Agata Bereza

Koło języka angielskiego

Kl. 5C

czwartek

13:40-14:25

s.8SP/s.12 Gim.

p. Grzegorz Skoczylas

Spotkania z muzyką

Kl. 4-6

czwartek

13:40-14:25

14

p. Anna Borowska

Koło miłośników książki

Chętni

czwartek

13:40-14:25

biblioteka

p. Krystyna Zelman

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki

Kl. 5C,  5D

czwartek

13:40-14:25

s.12 SP

p. Marta Śliwińska

SKS

Kl. 4A, 4B, 4C, 

Piatek 

9.45-10.30

s. gimnast.

p. Agata Bereza

Chór

Kl. 6A, 6B. 7A, 7B, 8A, 8B, 3AG, 3BG

czwartek

14:35-15:20

s. 6 Gim.

p. Agnieszka  Cichecka

Kolo informatyczne

Kl. 6-8

czwartek

15:25-16:10

s.1 SP

p. Arkadiusz Pietrzak

SKS

Kl. 6A

piątek

13:40-14:25

s. gimnast.

p. Agnieszka Dudek

Koło chemiczne

Kl.7A, 7B, 8A, 8B, 3AG, 3BG

dziewczęta

piątek

13:40-14:25

s.10 Gim.

p. Zenona Żeglicz- Dudkiewicz

Zajęcia rozwijające umiejętności trzecioklasisty

Kl. 3B

piątek

14:35-15:20

s. 201

p. Anita Mańkowska

Przygotowanie do egzaminu           z języka polskiego

Kl. 8A, 8B

piątek

14:35-15:20

s.5 Gim.

p. Mirosława Masłowska

 

  • Ø Zajęcia terenowe- chętni uczniowie- soboty ( okazjonalnie)- p. Marzena Litwa, p. Magdalena Nowak

 

  • Ø ,,Świetlicowo- Wycieczkowo”- chętni ze świetlicy szkolnej- godz. popołudniowo- wieczorne                              ( okazjonalnie)- p. Elżbieta Bela, p. Katarzyna Perzyk

 

 

Szkoła okiem drona

Szkolne TV

Podwórko NIVEA

EKOSZKOŁA

Film

Stołówkowo

Logowanie